Diskho Nordic Tech Quartz 700Svart
Rek. pris 7 995 kr
6 396 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Quartz 700
Svart
6 396 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Quartz 700 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Quartz 700 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 694x384 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 694x384 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Recensioner
SivVerifierad köpare
för 4 år sedanDen är snygg och bra men det avlopp i plast som följer med är dåligt.
+ Snygg
- Dåligt avlopp,plast.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NT QUARTZ 700 BLACK |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Färg | Svart |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Material | Kvartskomposit |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Quartz |
| Låddjup | 200 mm |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 7350026785218 |

