Diskho Nordic Tech Radius 450 X Rostfri för Kök och Tvättstuga
Rek. pris 5 195 kr
4 156 kr
Se priset!

Radius 450 X Rostfri för Kök och Tvättstuga
4 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Radius 450 X från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 500 mm skåp. Radius 450 X levereras komplett med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Radius har en invändig radie på 10 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, isvetsning och planlimning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Radius 450 X från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 500 mm skåp. Radius 450 X levereras komplett med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Radius har en invändig radie på 10 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, isvetsning och planlimning.
Mått:
Yttermått: 490x440 mm
Innermått: 450x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 10 mm
Materialtjocklek: 1,2 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 450 X Rostfri för Kök och Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Levereras komplett med vattenlås och korgventil
Yttermått: 490x440 mm
Innermått: 450x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 10 mm
Materialtjocklek: 1,2 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 450 X Rostfri för Kök och Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Levereras komplett med vattenlås och korgventil
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | Radius450X |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 200 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Typ | Diskho |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 7350026784136 |


