Diskho Nordic Tech Radius 500BX Rostfri Stål Kök Tvättstuga
Rek. pris 6 245 kr
4 996 kr
Se priset!

Radius 500BX Rostfri Stål Kök Tvättstuga
4 996 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Nordic Tech Radius 500BX är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta och blandarhål för 600 mm skå
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Radius 500BX är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta och blandarhål för 600 mm skå
Radius 500BX levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning och planlimning.
Invändiga mått:
- 540 x 520 mm
- Invändig hörnradie 10 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 500BX Rostfri Stål Kök Tvättstuga
- Tillverkad i kraftigt rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Komplett med korgventil och vattenlås
Invändiga mått:
- 540 x 520 mm
- Invändig hörnradie 10 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 500BX Rostfri Stål Kök Tvättstuga
- Tillverkad i kraftigt rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Komplett med korgventil och vattenlås
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | Radius500BX |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 540 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Radius |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 500 mm |
| EAN-nr | 7350026783047 |
