Diskho Nordic Tech Radius Solid 800 Rostfri Stål Diskho Kök 80cm
11 045 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Disklåda Nordic Tech Radius Solid 800
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Disklåda Nordic Tech Radius Solid 800
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | RadiusSOLID800 |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Radius |
| Typ | Diskho |
| Djup | 610 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 210 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 797 mm |


