Diskho Nordic Tech Rubin NDR 800
Rek. pris 4 495 kr
2 922 kr
2 816 krSänkt pris!

Rubin NDR 800
2 816 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Rubin NDR 800 från Nordic Tech är en diskho med två 330 mm vaskar för 800 mm skåp. NDR 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NDR 800 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rubin NDR 800 från Nordic Tech är en diskho med två 330 mm vaskar för 800 mm skåp. NDR 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NDR 800 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NDR800 |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 175 mm |
| Typ | Diskho |
| Bredd | 780 mm |
| EAN-nr | 7350026780039 |
