Diskho Stala Max MX-50 med MONOedge
6 251 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Stala Max MX-50 med MONOedge är från den nya serien Max och är för dig som uppskattar lyx, funktionalitet, utrymme och stil. Den tydliga formgivningen och glansiga ytan gör Max-hoarna moderna och stilrena för att passa perfekt i det nordiska formspråket.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho Stala Max MX-50 med MONOedge är från den nya serien Max och är för dig som uppskattar lyx, funktionalitet, utrymme och stil. Den tydliga formgivningen och glansiga ytan gör Max-hoarna moderna och stilrena för att passa perfekt i det nordiska formspråket.
Max serien har som flera andra Stala produkter sin välfungerande MONO-edge kant. Oavsett monteringsalternativ som infällning, planlimning, underlimning eller undermontage passar en och samma kant till samtliga alternativ. Det designade bräddavloppet och den eleganta korgventilen sätter en extra piff på Max-serien.
Övrigt
Skåpsstorlek: 600 mm.
Yttermått: 540x440 mm.
Lådmått: 500x400x200 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Design bottenventil.
Övrigt
Skåpsstorlek: 600 mm.
Yttermått: 540x440 mm.
Lådmått: 500x400x200 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Design bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | MX-50 |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Undermontering |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Max |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 540 mm |
| RSK-nr | 8006357 |
| EAN-nr | 6417791138715 |






