Diskho Stala ULTRA-36-36-LD Dubbel för Kök och Tvättstuga i Stål
11 295 kr
9 145 krSpara 19 %Kampanj

ULTRA-36-36-LD Dubbel för Kök och Tvättstuga i Stål
9 145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Stala Ultra-36-36 är en modern, stilren fyrkantsvask med kraftig plåt, låg mellanvägg och med medföljande täcklock till silen som standard. Modellen går att installera på alla förekommande sätt, planmontering, undermontering, underlimmning och ovanpåliggande/inbyggnad.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskho Stala Ultra-36-36 är en modern, stilren fyrkantsvask med kraftig plåt, låg mellanvägg och med medföljande täcklock till silen som standard. Modellen går att installera på alla förekommande sätt, planmontering, undermontering, underlimmning och ovanpåliggande/inbyggnad.
Modellen ingår i Stalas premiumsegment med helt Integrerad korgbottenventil. Säg farväl till beläggningar som lägger sig som en ring runt den traditionella korgbottenventilen. Elegant och oerhört praktiskt.
OBS! Går ej att kombinera med avfallskvarnar.
Mått:
- Yttermått: 740x440
- Innermått: 700x400
- Djup: 200 mm (+48mm för den integrerade korgbottenventilen)
- Invändig hörnradie: 12 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
Fördelar: Diskho Stala ULTRA-36-36-LD Dubbel för Kök och Tvättstuga i Stål
- Modern och stilren design
- Installeras på flera sätt
- Integrerad korgbottenventil för renare diskho
OBS! Går ej att kombinera med avfallskvarnar.
Mått:
- Yttermått: 740x440
- Innermått: 700x400
- Djup: 200 mm (+48mm för den integrerade korgbottenventilen)
- Invändig hörnradie: 12 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
Fördelar: Diskho Stala ULTRA-36-36-LD Dubbel för Kök och Tvättstuga i Stål
- Modern och stilren design
- Installeras på flera sätt
- Integrerad korgbottenventil för renare diskho
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | ULTRA-36-36-LD |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Undermontering |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Stål |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 218 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 300 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vikt | 10,5 kg |
| Bredd | 762 mm |
| EAN-nr | 6417791244003 |


