Disklåda Decosteel XV 3418
11 925 kr

XV 3418
11 925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Disklåda Decosteel XV 3418 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt.XV3418 har stora lådan till vänster. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Disklåda Decosteel XV 3418 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt.XV3418 har stora lådan till vänster. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 600 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29200 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 585 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | XV |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 170/200 mm |
| Djup | 440 mm |
