Diskmedelspump Blanco LatoAntracit
1 495 kr
1 046 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Antracit

Lato
Antracit
1 046 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskmedelspump Blanco Lato är en robust diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskmedelspump Blanco Lato är en robust diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
OBS! Tryck alltid på pumphuset och inte pipen när pumpen används och rengör hålet för diskmedlet med jämna mellanrum.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525810 |
| Färg | Antracit |
| Diameter | 45 mm |
| Höjd | 94 mm |
| Volym | 300 ml |
| Bredd | 119 mm |
| Serie | Lato |
| Typ | Diskmedelspump |
| EAN-nr | 4020684725033 |

