Diskmedelspump Blanco TorreStål-look
2 095 kr
1 496 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Stål-look
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskmedelspump Blanco Torre är ett snyggt och stilrent tillbehör för din Blanco diskbänk. Behållare 300 ml med enkel påfyllning uppifrån. Diskmedlet ska spädas med 1/3 del vatten. Håltagning diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskmedelspump Blanco Torre är ett snyggt och stilrent tillbehör för din Blanco diskbänk. Behållare 300 ml med enkel påfyllning uppifrån. Diskmedlet ska spädas med 1/3 del vatten. Håltagning diameter 35 mm.
OBS! Tryck alltid på pumphuset och inte pipen när pumpen används och rengör hålet för diskmedlet med jämna mellanrum.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 6 år sedanDen passade inte i hålet i vår köksbänk. Trots att den hette lika som vår ursprungliga pump
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 512594 |
| Färg | Stål-look |
| Diameter | 48 mm |
| Höjd | 76 mm |
| Volym | 300 ml |
| Bredd | 114 mm |
| Serie | Torre |
| Typ | Diskmedelspump |
| EAN-nr | 4020684336208 |

