Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil 1400 mm
7 926 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil 1400 mm är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Den levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil 1400 mm är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Den levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AG14H-KV |
| Modell | Stor låda till höger |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1400 mm |
| RSK-nr | 8016160 |
| EAN-nr | 7393069013719 |
