Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad
fr.8 636 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Disklådorna är centrerade och diskbänken levereras med två korgventiler och ett kranhål. Dessutom har den maunella ventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic G 600 med Korgventil Centrerad från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Disklådorna är centrerade och diskbänken levereras med två korgventiler och ett kranhål. Dessutom har den maunella ventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1800 mm |
