Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil
fr.7 625 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic G 600 med Korgventil från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Den levereras med kranhål, korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic G 600 med Korgventil från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Den levereras med kranhål, korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Stora lådan: 339x436x160 mm
- Lilla lådan: 180x380x160 mm
- Stora lådan: 339x436x160 mm
- Lilla lådan: 180x380x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1200, 1400, 1600 mm |
