Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar
fr.7 981 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar från Intra är en elegant, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar från Intra är en elegant, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
Recensioner
Elisabeth KVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren, passar perfekt! Lätt att montera på plats. Kom fram välpaketerad och hel i utlovad tid.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1200, 1220, 1400 mm |
