Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil
fr.8 054 kr
Välj variant

Atlantic G 610 med Korgventil
8 054 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil från Intra är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Diskbänken levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic G 610 med Korgventil från Intra är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Diskbänken levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Låda till höger, Låda till vänster, Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej, Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160, 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1200, 1220, 1400 mm |
