Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
4 295 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Intra Atlantic AGBX10R-02
Vändbar heltäckande diskbänk med stor och liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Stor låda: 339x436x160 mm
Liten låda: 180x380x160 mm
Yttermått: 1000x600x30 mm.
Vändbar heltäckande diskbänk med stor och liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Stor låda: 339x436x160 mm
Liten låda: 180x380x160 mm
Yttermått: 1000x600x30 mm.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Atlantic AGBX10R-02
Vändbar heltäckande diskbänk med stor och liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Stor låda: 339x436x160 mm
Liten låda: 180x380x160 mm
Yttermått: 1000x600x30 mm.
Vändbar heltäckande diskbänk med stor och liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Stor låda: 339x436x160 mm
Liten låda: 180x380x160 mm
Yttermått: 1000x600x30 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AGBX10R-02 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| RSK-nr | 8016150 |
| EAN-nr | 7393069014358 |

