Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
fr.4 570 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor som ger utrymme för både långpanna och stora kastruller. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor som ger utrymme för både långpanna och stora kastruller. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1200, 1220, 1400, 1600, 2000 mm |
