Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
5 184 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IntraEgenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AGBX18C-02 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Bredd | 1800 mm |
| RSK-nr | 8016165 |
| EAN-nr | 7393069014402 |


