Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 600 Centrerad med Korgventil
fr.8 836 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic H 600 Centrerad med Korgventil från Intra är en elegant heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras två korgventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic H 600 Centrerad med Korgventil från Intra är en elegant heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras två korgventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1800, 1820 mm |
