Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil Halvcentrerad Vändbar
fr.10 573 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil Halvcentrerad Vändbar från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken är vändbar och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil Halvcentrerad Vändbar från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken är vändbar och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Lådor: 339x436x160 mm
- Lådor: 339x436x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 2000, 2200 mm |
