Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar
fr.8 090 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar från Intra är en elegant vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar från Intra är en elegant vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Dimensioner
- Lådor: 339x436x160 mm
- Lådor: 339x436x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 800, 1220 mm |
