Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil Vändbar
fr.8 019 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil Vändbar från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken är vändbar och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic H 610 med Korgventil Vändbar från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken är vändbar och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Lådor: 339x436x160 mm
- Lådor: 339x436x160 mm
Recensioner
Agneta SVerifierad köpare
för 1 år sedanDiskbänken avger en konstig svart ”korrosion” i båda hoarna. Syns på diskborsten och hushållspapper när jag torkar ur hoarna. Har inte avtagit efter ca två veckors användning.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 800, 1400, 1420, 1500, 1600, 1620 mm |
