Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 635 med Korgventil
fr.9 034 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande Diskbänk Atlantic H 635 med Korgventil från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Atlantic H 635 med Korgventil från Intra är en elegant, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
OBS! Diskbänken har ett förborrat kranhål.
Recensioner
Tommy SVerifierad köpare
för 1 år sedanTrots förstärkningar så är den monterade kranen sladdrig å skakig
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 635 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1400, 1420, 1600 mm |
