Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic HB Vändbar
4 295 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Atlantic HB har en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic HB har en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AHBX08-02 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Bredd | 800 mm |
| RSK-nr | 8017827 |
| EAN-nr | 7393069001587 |

