Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic HB Vändbar
fr.4 479 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Atlantic HB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic HB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Recensioner
Roger J RVerifierad köpare
för 7 år sedanse nedan punkter
+ Stabil ram, ger bra resultat
- Priset något högt
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| Bredd | 1200, 1400, 1420, 1600, 1620, 1700, 1800, 1820 mm |
