Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
7 533 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Intra Horizon HZD1120DLHöger
Diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon HZD1120DLHöger
Diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Robust rostfritt stålkonstruktion
- Dubbla diskhoar för effektivitet
- Inbyggd avrinningsyta för praktisk användning
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Robust rostfritt stålkonstruktion
- Dubbla diskhoar för effektivitet
- Inbyggd avrinningsyta för praktisk användning
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD1120DR |
| Modell | Lådor till höger |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Bredd | 1120 mm |
| RSK-nr | 8018312 |
| EAN-nr | 7393069011296 |

