Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD815SHR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
6 164 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Intra Horizon HZD815SHL Höger
Diskbänk med en och en halv låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Diskbänk med en och en halv låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon HZD815SHL Höger
Diskbänk med en och en halv låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Diskbänk med en och en halv låda och avrinningsplan för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD815SHR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Stor och liten låda för flexibilitet
- Levereras med bräddavlopp och kranhål
- Rostfritt stål för hållbarhet och enkel rengöring
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD815SHR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Stor och liten låda för flexibilitet
- Levereras med bräddavlopp och kranhål
- Rostfritt stål för hållbarhet och enkel rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD815SHR |
| Modell | Lådor till höger |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Bredd | 815 mm |
| RSK-nr | 8018314 |
| EAN-nr | 7393069011463 |

