Infälld Diskbänk Stala Lyria L40-S Rostfri Diskho
2 107 kr
1 839 krSpara 13 %Kampanj
RengöringssvampRengöringssvamp Stala Clean-2
157 kr
Lyria L40-S Rostfri Diskho
1 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Stala Lyria L40-S är en traditionell diskbänk i rostfritt stål med en modern formgivning och design, passar därför in i de flesta kök. Praktiska och fräscha Lyria L40-S har en djup ho samt en avlastningsyta som är designad att tåla vattenstänk, ihop garanterar de bästa användningsegenskaperna speciellt i ett mindre kök.
Varumärke
StalaBeskrivning
Diskbänk Stala Lyria L40-S är en traditionell diskbänk i rostfritt stål med en modern formgivning och design, passar därför in i de flesta kök. Praktiska och fräscha Lyria L40-S har en djup ho samt en avlastningsyta som är designad att tåla vattenstänk, ihop garanterar de bästa användningsegenskaperna speciellt i ett mindre kök.
Övrigt
Hodjup: 180 mm.
Skåpsstorlek: 450 mm.
Yttermått: 630x500 mm.
Lådmått stor: 340x400x180 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Korgbottenventil.
Fördelar: Infälld Diskbänk Stala Lyria L40-S Rostfri Diskho
- Modern design i rostfritt stål
- Praktisk avlastningsyta för effektiv användning
- Djup ho för optimal diskkapacitet
Hodjup: 180 mm.
Skåpsstorlek: 450 mm.
Yttermått: 630x500 mm.
Lådmått stor: 340x400x180 mm.
Material: Rostfritt stål.
Standard utrustning: Korgbottenventil.
Fördelar: Infälld Diskbänk Stala Lyria L40-S Rostfri Diskho
- Modern design i rostfritt stål
- Praktisk avlastningsyta för effektiv användning
- Djup ho för optimal diskkapacitet
Dokument
Recensioner
Annika AVerifierad köpare
för 4 år sedanLagom stor. Fin design.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | L40-S |
| Modell | Låda till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Lyria |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Bredd | 630 mm |
| RSK-nr | 8006320 |
| EAN-nr | 6417791138593 |



