Sköljskål Blanco Subline Rostfritt stål 435 x 175 mm
1 195 kr
821 krSpara 31 %Kampanj49 tim kvar!

Subline Rostfritt stål 435 x 175 mm
821 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sköljskål Blanco Subline 435 x 175 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör Blanco Pleon och Blanco Subline
Varumärke
BlancoBeskrivning
Sköljskål Blanco Subline 435 x 175 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör Blanco Pleon och Blanco Subline
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 227689 |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 175 mm |
| Serie | Subline |
| Typ | Sköljskål |
| Djup | 435 mm |
| Låddjup | 74 mm |
| EAN-nr | 4020684526562 |
