Sköljskål Nordic Tech NR20Färg: Svart
2 845 kr
2 276 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

NR20
Färg: Svart
2 276 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Sköljskål NR20 från Nordic Tech är en rostfri sköljskål som passar Nordic Techs sortiment av Radius-, Titan- och Edge-vaskar.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Sköljskål NR20 från Nordic Tech är en rostfri sköljskål som passar Nordic Techs sortiment av Radius-, Titan- och Edge-vaskar.
NR 20 är ytbelagd med en metod (Physical Vapor Deposition, PVD) som är skapad för framställning av metallbaserade hårda beläggningar med partiellt joniserad metallånga. Denna process sker i en vacuumkammare. Varje sköljskål har ett unikt utseende och färgavvikelser från bild och prover kan förekomma.
Dokument
Recensioner
Tobias FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och fyller sin funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NR 20 SVART |
| Färg | Svart |
| Serie | Nr 20 |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 430 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 197 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Ja |
| Låddjup | 69 mm |
| Typ | Sköljlåda |
| EAN-nr | 7350026783917 |
