Köksblandare Mora Cera K7med diskmaskinsavst
Rek. pris 3 944 kr
2 096 kr
Se priset!
Vald variant
Diskmaskinsavstängning:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Cera K7
med diskmaskinsavst
2 096 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Cera K7 från Mora med/utan diskmaskinsavstängning. Köket har tagit över som sällskapsyta och kreativ verkstad för hela familjen. En modern köksblandare måste se bra ut, fungera felfritt och dessutom bidra till god hygien och hög säkerhet. Därför har vi fyllt Mora Cera med det man vill ha i ett kök. Omtanke och kvalitetstid.
Varumärke
MoraBeskrivning
Köksblandare Cera K7 från Mora med/utan diskmaskinsavstängning. Köket har tagit över som sällskapsyta och kreativ verkstad för hela familjen. En modern köksblandare måste se bra ut, fungera felfritt och dessutom bidra till god hygien och hög säkerhet. Därför har vi fyllt Mora Cera med det man vill ha i ett kök. Omtanke och kvalitetstid.
Övrigt:
- ESS (Energisparsystem)
- Mjukstängning med keramisk tätning
- Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
- Eco (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 9 l/min)
- Flexibla anslutningsrör i metallomspunnen Soft-PEX®
- Svängbar pip 60°, 85°, 110° eller 360°
- Godkänd av svenska reumatikerförbundet
- Håltagning Ø32-37 mm
- ESS (Energisparsystem)
- Mjukstängning med keramisk tätning
- Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
- Eco (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 9 l/min)
- Flexibla anslutningsrör i metallomspunnen Soft-PEX®
- Svängbar pip 60°, 85°, 110° eller 360°
- Godkänd av svenska reumatikerförbundet
- Håltagning Ø32-37 mm
Dokument
Recensioner
Sebonne OVerifierad köpare
för 0 månader sedanBra produkt och vettigt pris 👌😀
Morten KVerifierad köpare
för 2 år sedanDen er generelt bra och snygg. Den er funktionell och simpel.
+ Den er snygg och funktionell
- Det var ingen bussning med
PatrikVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel och bra köksblandare.
LeifVerifierad köpare
för 4 år sedanBra funktion till ett förmånligt pris.
FredrikVerifierad köpare
för 5 år sedanKvalitetskran, snygg och lätt i greppet.
Göran K JVerifierad köpare
för 6 år sedanGedigen kvalité, snygg design.
Eva C AVerifierad köpare
för 7 år sedanJag är väldigt nöjd med mitt val av köksblandare. Snygg, stilren o enkel i modellen. Passar perfekt i mitt nya kök!
Lena PVerifierad köpare
för 8 år sedanMycket bra. Men knappen på avstängning till diskmaskinen skulle kunna vara mer greppvänlig.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 242070 |
| Diskmaskinsavstängning | Ja |
| Svängbar Pip | Ja |
| Piputsprång | 236 mm |
| Höjd | 368 mm |
| Färg | Krom |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Funktion | Eco |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Serie | Cera |
| Typ | Köksblandare |
| RSK-nr | 8318193 |
| EAN-nr | 7391887233753 |

