Köksblandare Nortiq Bemort
fr.634 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bemort
634 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Köksblandare Nortiq Bemort är en elegant och stilren blandare med minimalistisk design och mjuka former. Dess konstruktion är enkel med en U-formad pip som är svängbar, vilket är praktiskt för vardagliga sysslor vid diskbänken.
Varumärke
NortiqBeskrivning
Köksblandare Nortiq Bemort är en elegant och stilren blandare med minimalistisk design och mjuka former. Dess konstruktion är enkel med en U-formad pip som är svängbar, vilket är praktiskt för vardagliga sysslor vid diskbänken.
Den här köksblandaren ger en modern känsla till alla kök. Den är en ettgreppsblandare med reglaget placerat på höger sida, vilket gör det enkelt att uppnå önskad temperatur och vattenflöde. Flexibla anslutningsslangar medföljer i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nortiq |
| Art.Nr. | 75020-NN |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Garanti | 2 år |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Serie | Belmort |
| Typ | Köksblandare |
| Piputsprång | 195 mm |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 234 mm |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Mattsvart |
