Spak Oras Till Swea
Rek. pris 280 kr
213 kr
207 krSänkt pris!

Till Swea
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Användarvänlig, ergonomiskt utformad ettgreppsspak med eco-knapp för vatten och energibesparing. Passar till Oras Swea blandare.
Varumärke
OrasBeskrivning
Användarvänlig, ergonomiskt utformad ettgreppsspak med eco-knapp för vatten och energibesparing. Passar till Oras Swea blandare.
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 8386088 |
| Produkttyp | Spak |
| Tillverkarens Art.Nr. | 159265V |
| Färg | Krom |
| Bredd | 49 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Djup | 108 mm |
| RSK-nr | 8386088 |
| EAN-nr | 6414150058677 |
