Avrinningsplan Nordic Tech
fr.1 195 kr
fr.956 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Avrinningsplan Nordic Tech
956 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | AVPLANN |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Avrinningsplan |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 355 mm |
| Färg | Guld, Rostfri |
