Avrinningsplan Nordic TechRostfri
1 195 kr
Vald variant
Färg:
Rostfri

Avrinningsplan Nordic Tech
Rostfri
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | AVPLAN ROSTFRI |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 355 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Avrinningsplan |
| EAN-nr | 7350026784839 |


