Rensskål Intra Frame Plast Sköljlåda för Diskho & Köksvask Svart
434 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rensskål Plast Frame från Intra är en rensskål/durkslag i svart halvtransparent plast speciellt designad till Intras Frame-sortiment. Den passar till alla lådor i serien Frame. I de stora lådorna kan rensskålen skjutas i sidled.
Varumärke
IntraBeskrivning
Rensskål Plast Frame från Intra är en rensskål/durkslag i svart halvtransparent plast speciellt designad till Intras Frame-sortiment. Den passar till alla lådor i serien Frame. I de stora lådorna kan rensskålen skjutas i sidled.
Denna sköljlåda från Intra är ett praktiskt tillbehör för ditt kök eller tvättstuga. Den är tillverkad av slitstark plast som tål dagligt bruk och är enkel att hålla ren. Sköljlådan är perfekt för att skölja grönsaker, frukt eller disk, vilket gör din matlagning och diskning mer effektiv. Dessutom kan den användas för att förvara tvättmedel eller andra små föremål i tvättstugan. Den rökfärgade designen ger ett elegant intryck och passar väl in i moderna kök och tvättstugor. Med sina kompakta mått på 393 mm i bredd, 170 mm i djup och 65 mm i höjd, tar den minimalt med plats men ger maximal nytta.
Fördelar: Rensskål Intra Frame Plast Sköljlåda för Diskho & Köksvask Svart
- Optimerar utrymmet i diskhon
- Lätt att rengöra
- Slitstarkt material
Fördelar: Rensskål Intra Frame Plast Sköljlåda för Diskho & Köksvask Svart
- Optimerar utrymmet i diskhon
- Lätt att rengöra
- Slitstarkt material
Dokument
Recensioner
Carl-Johan HVerifierad köpare
för 5 år sedanBra utbytes del
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | RB-FR-BLACK |
| Färg | Svart/Rökfärgad |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Frame |
| Produkttyp | Sköljlåda |
| Bredd | 393 mm |
| RSK-nr | 8019500 |
| EAN-nr | 7393069014778 |

