Torkställning Hortus
869 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Torkställning komplett som är tryckimp. Med 20 meter lina.
Tillverkad av tryckimpregnerad 70x70 mm furu inklusive 20 meter plastbelagd lina. Stolparna är 270 cm, och är därför gjorda till nedgrävning/nedgjutning. Inklusive detaljerad monteringsanvisning.
Specifikationer
- 2 st stolpar 70 x 70 x 2700 mm
- 2 st tvärstolpar 70 x 70 x 1100 mm
- 4 st diagonalstolpar 70 x 70 x 350 mm
- 8 st krokar
- 20 m plastbelagd lina
Specifikationer
- 2 st stolpar 70 x 70 x 2700 mm
- 2 st tvärstolpar 70 x 70 x 1100 mm
- 4 st diagonalstolpar 70 x 70 x 350 mm
- 8 st krokar
- 20 m plastbelagd lina
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-010 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 270 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Torkställning |
| Vikt | 25 kg |
| Bredd | 20000 cm |
| EAN-nr | 5705858041919 |





