Kupa Franke Design Classic Spiskåpa Fläktkåpa Vit Vägghängd
5 837 kr
Se priset!
TillbehörSkorsten Franke Classic
2 870 kr
Design Classic Spiskåpa Fläktkåpa Vit Vägghängd
5 837 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit kupa i trä som kommer vara pricken över i:et i lantköket. Bilden visar kupa och skorsten, skorsten måste köpas till. Kupan har höjden 464 mm, total höjd med skorsten är 1050 mm. Kompletteras med inbyggnadsfläkt 620, 66 cm bredd och skorsten.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Vit kupa i trä som kommer vara pricken över i:et i lantköket. Bilden visar kupa och skorsten, skorsten måste köpas till. Kupan har höjden 464 mm, total höjd med skorsten är 1050 mm. Kompletteras med inbyggnadsfläkt 620, 66 cm bredd och skorsten.
Fördelar: Kupa Franke Design Classic Spiskåpa Fläktkåpa Vit Vägghängd
- Passar perfekt i lantkök
- Kompletteras enkelt med inbyggnadsfläkt
- Ger köket en gammaldags charm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 110.0181.544 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 464 mm |
| Djup | 500 mm |
| Modell | Vägghängd |
| Serie | Design |
| Produkttyp | Kupa |
| EAN-nr | 7612980544325 |

