Spiskåpa Franke Futurum Classic 1221A-10 Lägenhet

Futurum Classic 1221A-10 Lägenhet

Beskrivning
Recensioner
Värdelös produkt bra tjänst
Svår att fästa. På den gamla fläkten fanns en slags kanal till de långa skruvarna. På den nya var det svårt att styra skruvarna rakt. Annars fungerar det bra. Vi är nöjda med fläkten.
Passade perfekt, bättre än fläkten som satt innan.
Allt fungerade bra!3
Det var det märket och den modellen som fanns i lägenheten sen tidigare.
Bra beskrivning för montering. Bra ljuskälla. Tystgående.
Toppenservice, Filtrena var tyvärr böjda, men det var inga problem med att reklamera dem och få nya utskickade till postadress. Jättenöjd!
Perfekt när det vart nerslag på Ovk besiktningen.
För enkelt och Montörer lämnade jobbet oklart.det blev ett helvete att göra klart jobbet
Snygg, enkel att montera.
Fungerar ok. Skulle va bra med vanliga stjärnskruvar för att fästa den nedre kåpdelen emot själv kåpan. De medföljande pyttesmå 4 skruv med mini insex fattning krävde en extra resa för att få jobbet Klart hos svärmor. Eller så skickar ni med en litet verktyg.
Enkel att installera, enkla funktioner. Ingen sexig design kanske, men det är diskret där under skåpet och väldigt prisvärd.
Ganska billig för att vara så bra kvalitet. Rätt snygg. Alla mått och anslutningar passade perfekt. Lättmonterad.
Därför att det jag köpte spiskåpan som jag är nöjd med.
Behövde byta det gamla. Allt var bra utom att det borde var även håll för att montera mellan två skåp och inte bara underifrån.
Tystlåten, mycket effektivare än min gamla fläkt. Bra ljus
Passade perfekt med måtten och enkelt att installera
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Färg | Vit |
| Bredd | 498, 598, 698 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 490 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | Futurum Classic |
| Belysning | 1 X 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Spiskåpa/Centralventilation |
| Utförande | Skåpmonterad |
