Spiskåpa Franke Futurum Classic 1222A-10 Lägenhet
Rek. pris 3 141 kr
2 455 kr
Se priset!

Futurum Classic 1222A-10 Lägenhet
2 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spiskåpa Franke Futurum Classic 1221A-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll (5-60 min) med mekaniska vred. Den har en fast volymdel (7 cm) och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Spiskåpa Franke Futurum Classic 1221A-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll (5-60 min) med mekaniska vred. Den har en fast volymdel (7 cm) och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Dokument
Recensioner
Gw Verifierad köpare
för 2 år sedanDriftsäker och stilren design
Åsa JVerifierad köpare
för 4 år sedanJag fick en annan produkt än den jag beställde utan information om bytet. Besviken. Men servicen när jag skickade tillbaka var bra
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 300.0600.450 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 490 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | Futurum Classic |
| Belysning | 1 X 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Spiskåpa/Centralventilation |
| Utförande | Skåpmonterad |
| EAN-nr | 7612985767873 |

