Gasolhäll Sunwind Proline 70 Rostfri
Rek. pris 7 390 kr
6 990 kr
Se priset!

Proline 70 Rostfri
6 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunwindBeskrivning
Proline inbyggnadsbar gasolhäll med rena linjer och ett modernt utseende.
Levereras med kraftiga gjutjärnshållare som ger dig ett stabilt underlag och integrerad elektronsik tändning i reglagen. Tillverkad i satinborstat rostfritt stål för enkel rengöring. Proline är designad för att passa till Emotion inbyggnadsugnar. Gasolhällen är utrustad med en gasollåga speciellt avseed för att woka med. Elektrisk tändning för 230V, men tändaren kan användas på 12V med hjälp av en omformare.
- 5 gasollågor, inklusive 1 woklåga
- Satinborstat rostfritt stål (lämnar inga fingeravtryck)
- Gjutjärnshållare för bästa stabilitet
- Mått i mm: 740x 500
- Inbyggnadsmått (BxHxD i mm): 560 x 480 x 33
- Effekt på lågorna (W): 1000/1750/1750/3000/3800
- 5 gasollågor, inklusive 1 woklåga
- Satinborstat rostfritt stål (lämnar inga fingeravtryck)
- Gjutjärnshållare för bästa stabilitet
- Mått i mm: 740x 500
- Inbyggnadsmått (BxHxD i mm): 560 x 480 x 33
- Effekt på lågorna (W): 1000/1750/1750/3000/3800
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 365057 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 680 mm |
| Djup | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Gashäll |
| Djup Nischmått | 480 mm |
| Höjd Nischmått | 33 mm |
| Bredd Nischmått | 560 mm |
| Antal Brännare | 5 |
| EAN-nr | 7028640054033 |

