Spilltratt Purus med Vattenlåssats Golv G32xØ32
Rek. pris 311 kr
226 kr
Se priset!

med Vattenlåssats Golv G32xØ32
226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spilltratt med vattenlåssats avsedd för avloppsvatten från tvättmaskin. Försedd med hål för enkel infästning i vägg. Vattenlåssatsen säkerställer en hög flödeskapacitet och levereras komplett med rakt vattenlås, golvhuv och Ø32 mm utloppsrör för anslutning i golv som kan kapas till önskad höjd.
Varumärke
PurusBeskrivning
Spilltratt med vattenlåssats avsedd för avloppsvatten från tvättmaskin. Försedd med hål för enkel infästning i vägg. Vattenlåssatsen säkerställer en hög flödeskapacitet och levereras komplett med rakt vattenlås, golvhuv och Ø32 mm utloppsrör för anslutning i golv som kan kapas till önskad höjd.
Recensioner
Lars JVerifierad köpare
för 1 år sedanKass vattenlås luktar avlopp i tvättstugan plus inte komplett 2 gånger. Sluta med att jag slängde å köpte ett annat vattenlås och köper inget mer från bygghemma .
+ Finns i inget bra med skitten.
- Bara ett stort skräp
Malte AVerifierad köpare
för 1 år sedanFick inte alla delar. Fick bara en av de två böjda rören.
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 8920164 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 1110 mm |
| Material | PP/ABS |
| Vikt | 0,385 kg |
| Anslutning | G32xØ32 mm |
| Produkttyp | Spilltratt |
| Utförande | Med vattenlås |
| Fungerar till | För tvättmaskin |
| RSK-nr | 8920164 |
| EAN-nr | 7391543520449 |
