Mikrovågsugn Champion 20L 700W MW211
fr.1 299 kr
Välj variant

20L 700W MW211
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Champions mikrovågsugn mekanisk har en 20 liters kapacitet med god takhöjd som passar för det skandinaviska hushållet. Funktioner som upptiningsläge, roterande tallrik och timer underlättar i vardagen. De 6 effektlägena, manuella vreden och det stora handtaget gör mikrovågsugnen enkel att hantera.
Varumärke
ChampionBeskrivning
Champions mikrovågsugn mekanisk har en 20 liters kapacitet med god takhöjd som passar för det skandinaviska hushållet. Funktioner som upptiningsläge, roterande tallrik och timer underlättar i vardagen. De 6 effektlägena, manuella vreden och det stora handtaget gör mikrovågsugnen enkel att hantera.
Specifikationer
- Effekt: 700W
- Effektlägen: 6 st
- Upptiningsfunktion
- Timer: 30 minuter med signal
- Automatiskt roterande tallrik
- Invändig belysning vid användning
- Takhöjd från tallrik: 17,5cm
- Mått: L:45,2 x H26,2: x B:35,4cm
- Vikt: 10,6 kg
- Sladdlängd: 101 cm
- Effekt: 700W
- Effektlägen: 6 st
- Upptiningsfunktion
- Timer: 30 minuter med signal
- Automatiskt roterande tallrik
- Invändig belysning vid användning
- Takhöjd från tallrik: 17,5cm
- Mått: L:45,2 x H26,2: x B:35,4cm
- Vikt: 10,6 kg
- Sladdlängd: 101 cm
Recensioner
LeifVerifierad köpare
för 5 månader sedanDet är mycket användar vänlig Micro är Inte en massa funktioner som man inte behöver använda
Egenskaper
| Varumärke | Champion |
| Färg | Svart, Vit |
| Volym | 20 l |
| Effekt/prestanda | 700 W |
| Vikt | 10,615, 10,651 kg |
| Produkttyp | Mikrovågsugn |
| Utförande | Fristående |
| Storlek | 45,5x35x26,3 cm |
