Droppbevattningsset GreenLine
349 kr
Se priset!

Droppbevattningsset GreenLine
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Droppbevattningsset GreenLine är ett tillbehör för att bygga ut eller ersätta befintliga delar av ditt GreenLine EcoAqua-system.
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Droppbevattningsset GreenLine är ett tillbehör för att bygga ut eller ersätta befintliga delar av ditt GreenLine EcoAqua-system.
Medföljande delar
- 12 st droppmunstycken
- 12 st slanghållare
- 12 st T-kopplingar
- 15 m slang
- 12 st droppmunstycken
- 12 st slanghållare
- 12 st T-kopplingar
- 15 m slang
Recensioner
Andreas PVerifierad köpare
för 2 år sedanVerkar fungera. Och måste köpas med för att-göra-listan systemet att droppa
+ Verkar funka
- Inte tillräckligt många detaljer i för att ersätta originalet med
Erik HVerifierad köpare
för 2 år sedanBra. Enligt förväntan
+ Fungerar
- Halvsurt för en enkel produkt. Något stel slang.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 76185 |
| Färg | Svart |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Produkttyp | Droppbevattningsset |
| Vikt | 0,22 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7350007335869 |

