Bevattningspump Grouw Dränkbar Vattenpump 11500L/H 600W
649 kr
599 krSänkt pris!

Dränkbar Vattenpump 11500L/H 600W
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Specialtransport
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GrouwBeskrivning
Drivkraft
Elnät
Prestanda
14000 l/timme
Max. lyfthöjd
7.5 m
Elnät
Prestanda
14000 l/timme
Max. lyfthöjd
7.5 m
Specifikationer
- Sugdjup: 7 m Max.
- Partikelstorlek: 25 mm
- Storlek: 19x17x35cm
- Vikt: 5,5kg
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 750W IPX8
- Max. vattentemperatur: 35℃
- Sugdjup: 7 m Max.
- Partikelstorlek: 25 mm
- Storlek: 19x17x35cm
- Vikt: 5,5kg
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 750W IPX8
- Max. vattentemperatur: 35℃
Egenskaper
| Varumärke | Grouw |
| Art.Nr. | 102649 |
| Produkttyp | Dränkbar vattenpump |
| Användningsområde | DIY |
| Spänning | 230 V |
| Motoreffekt | 750 W |
| Höjd | 350 mm |
| Längd | 170 mm |
| Vikt | 5,05 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 5714988029629 |







