Bevattningspump Grouw Dränkbar Vattenpump 6500L/H 250W
521 kr
449 krSpara 14 %Kampanj

Dränkbar Vattenpump 6500L/H 250W
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GrouwBeskrivning
Drivkraft
Elnät
Prestanda
11500 l/timme
Max. lyfthöjd
7 m
Elnät
Prestanda
11500 l/timme
Max. lyfthöjd
7 m
Specifikationer
- Sugdjup: 7 m Max.
- Partikelstorlek: 25 mm
- Storlek: 21x18x29cm
- Vikt: 3,85kg
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 600W IPX8
- Max. vattentemperatur: 35℃
- Längd på gummikabel: 10m
Denna dränkbara bevattningspump och trädgårdspump från GROUW är idealisk för effektiv vattenhantering i din trädgård.
- Sugdjup: 7 m Max.
- Partikelstorlek: 25 mm
- Storlek: 21x18x29cm
- Vikt: 3,85kg
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 600W IPX8
- Max. vattentemperatur: 35℃
- Längd på gummikabel: 10m
Denna dränkbara bevattningspump och trädgårdspump från GROUW är idealisk för effektiv vattenhantering i din trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | Grouw |
| Art.Nr. | 102648 |
| Produkttyp | Dränkbar vattenpump |
| Användningsområde | DIY |
| Spänning | 230 V |
| Motoreffekt | 600 W |
| Höjd | 290 mm |
| Längd | 180 mm |
| Vikt | 3,85 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 5714988029605 |






