Skumfilter Einhell Till Våtsugning 5-pack
178 kr
Se priset!

Till Våtsugning 5-pack
178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Skumfilter (5 st.), tillbehör för grovdammsugare. Passar till alla grovdammsugare från Einhell.
Materialtjocklek : 10 mm
- längd: 21,2 cm
- Bredd: 17 cm
- Höjd: 10,3 cm
- Motorn skyddas mot förorening av större partiklar .
- Kan användas till våtdamsugning
- längd: 21,2 cm
- Bredd: 17 cm
- Höjd: 10,3 cm
- Motorn skyddas mot förorening av större partiklar .
- Kan användas till våtdamsugning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 2351132 |
| Produkttyp | Skumfilter |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 0,22 m |
| Vikt | 0,221 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 4006825644098 |



