Sugslang AL-KO Komplett 7 Meter
Rek. pris 729 kr
577 kr
572 krSänkt pris!

Komplett 7 Meter
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

7 meter lång armerad sugslang med 1" koppling i mässing. Sugslangen har backventil och sugkorg i mässing.
Varumärke
AL-KOBeskrivning
7 meter lång armerad sugslang med 1" koppling i mässing. Sugslangen har backventil och sugkorg i mässing.
Egenskaper
| Varumärke | AL-KO |
| Art.Nr. | 110795 |
| Produkttyp | Sugslang |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 0,44 m |
| Längd Slang | 7 m |
| Bredd | 440 mm |
| EAN-nr | 4003718025293 |
