Pumppelare Grundfos 500mm
3 947 kr
Se priset!

500mm
3 947 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-28
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GrundfosEgenskaper
| Varumärke | Grundfos |
| Art.Nr. | 5811156 |
| Färg | Svart |
| Djup | 300 mm |
| Utförande | Kombi |
| Höjd | 500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 91353602 |
| Material | Stålplåt |
| Serie | KOMBI |
| Produkttyp | Pumppelare |
| Vikt | 10,5 kg |
| Bredd | 300 mm |
| RSK-nr | 5811156 |
| EAN-nr | 5700393014435 |

