Vattenkran Sunwind Deluxe Krom
1 190 kr
1 090 krSänkt pris!

Deluxe Krom
1 090 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kromfärgad kran med vridbar arm och inbyggd elektrisk brytare för 12 volt. Anpassad för dränkbar pump. Anslutning för 10 mm vattenslang. Hål genom bänk ø20 mm
Varumärke
SunwindBeskrivning
Kromfärgad kran med vridbar arm och inbyggd elektrisk brytare för 12 volt. Anpassad för dränkbar pump. Anslutning för 10 mm vattenslang. Hål genom bänk ø20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 541031 |
| Produkttyp | Vattenkran |
| Färg | Nickel |
| Höjd | 15 cm |
| Djup | 4 cm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Diameter | 2 cm |
| EAN-nr | 7028640064957 |
